O gospodzie

W renesansowym kompleksie zamkowym budynek zabytkowej masztalni został zaadoptowany na staropolska gospodę, która zachęca swym niepowtarzalnym urokiem, łącząc klimat minionych wieków z oczekiwaniami chwili obecnej. Już sam wjazd kojarzy się z dawną rycerską osadą. Stąd też nazwa gospody związana jest z pierwszym właścicielem tego terenu – rycerzem Piotrem Wrochemem.

Gospoda u Wrochema dysponuje dwoma poziomami. Na dolnym poziomie restauracji łukowane sklepienia nawiązują do XIX wiecznych stajni. Wnętrze jest proste i eleganckie, surowe i przytulne zarazem, a każdy zgromadzony tam detal przenosi nas w zamierzchłe czasy.

Kręcone schody prowadzą na wyższą kondygnację, która wprowadza nas w całkiem odmienny nastrój. Nieoczekiwanie stajemy się bowiem spacerowiczami ulicy europejskiej, gdzie mijając poszczególne boksy, mijamy tym samym miasta starego kontynentu.

Latem natomiast zapraszamy do ogrodu w którym znajdziecie Państwo oczekiwane ukojenie oraz do naszego mini zoo, które jest nielada atrakcją dla dzieci.

Przed Gospoda znajduje się parking na ok. 150 samochodów.

Hotel na PodzamczuGospoda u WrochemaOsiedle Zamkowe

"Gospoda u Wrochema"
Tarnowskie Gry 42-612, ul. Pyskowicka 39
tel. (0 32) 384-55-50
wwww.gospodauwrochema.pl